Nasi die precies zo smaakt als bij de Chinees! Dit recept maak ik eens in de zoveel tijd een flinke pan vol. Met 2 personen kunnen we van dit recept makkelijk 4x eten. Per pan voor 8 porties ben je ongeveer €4,50 kwijt aan.

(Visited 10 times, 1 visits today)